Kwiaty przez internet

 

W dobie Internetu, kiedy jesteśmy wszyscy zabiegani, nie mamy czasu, coraz większą popularnością cieszą się usługi kwiaciarni internetowych.

Jest to łatwy, szybki i przyjemny sposób obdarowania kwiatami. Zamówienie możemy złożyć przez telefon lub za pośrednictwem Internetu. Fachowiec doprecyzuje nasze zamówienie i zadba, aby kwiaty dotarły w wyznaczonym terminie do odbiorcy, zaopatrzone w liścik, jaki zechcemy napisać, lub jeśli wena twórcza nas opuściła, możemy skorzystać z gotowych liścików oferowanych przez kwiaciarnię.

Kwiaciarnia internetowa oferuje wiązanki na różne okazje. Znajdziemy tu wiązanki, które można wręczyć z okazji urodzin, imienin, ślubu, rocznicy, z gratulacjami, z okazji narodzin dziecka, z podziękowaniami, kondolencyjne, na przeprosiny i wiele innych. W ofercie istnieje też wiele wiązanek, które można wręczyć bez okazji, ot tak, żeby powiedzieć –„ jestem i myślę o tobie…”

Wszystkie charakteryzuje odpowiedni do okazji dobór kwiatów, barw, ozdób i ewentualnego liściku.

Poczta kwiatowa to doskonały pomysł, dla osób, które z różnych powodów nie mogą być obecne na jakiejś uroczystości, a chcą tą uroczystość uhonorować i okazać szacunek. Możemy być na drugiej półkuli, a nasze . Zamawiając kwiaty w kwiaciarni internetowej obdarowujący może w pewnym sensie uczestniczyć w ważnym wydarzeniu, a jego duchowa obecność będzie symbolizowana przez piękny bukiet.

Z usług jakie oferuje kwiaciarnia internetowa korzysta coraz więcej firm, zamawiając bukiety dla swoich kontrahentów i klientów. Jest to niedroga i bardzo miła forma reklamy. Obdarowany nie czuje się zobowiązany, a w jego pamięci na długo pozostaje miły gest. Kwiaty mogą być przygotowane w barwach firmy obdarowującej, nawiązywać do jej logo, być ozdobione na przykład firmowymi wstążkami, lub innymi gadżetami. Bukiet powinien też zawierać wizytówkę – przecież chodzi o to, żeby obdarowany nie miał żadnych wątpliwości, kto sprawił mu tak miłą, pachnącą niespodziankę.

 

This entry was posted in Kwiaty and tagged , , . Bookmark the permalink. Follow any comments here with the RSS feed for this post. Both comments and trackbacks are currently closed.

Comments are closed.