Jak zaskoczyć klienta kwiatową ofertą

248331_58196c19fac4ff04b3fe22cb0022149d_large

 

W poszukiwaniu nowych pomysłów, które pozwolą ściągnąć większą ilość klientów, każda kwiaciarnia online stara się rozszerzyć i uatrakcyjnić swoją ofertę. Przede wszystkim konieczne jest ciągłe zaskakiwanie klientów nowymi, nietuzinkowymi bukietami, które odróżnią ofertę tej kwiaciarni od wszystkich innych. Dobrze jest też poszerzyć spektrum obsługiwanych klientów, poprzez trafienie z ofertą do różnych grup klientów. Ciekawym przykładem takiego pomysłu mogą być bukiety wykonane z cukierków i lizaków, przeznaczone dla najmłodszych solenizantów, albo bukiety w stylu EMO – mroczne, poszarpane kompozycje suszonych kwiatów. Każdy kto kupuje kwiaty przez Internet może wybrać też bukiet dedykowany na dowolna okazję. Znajdziecie tu bukiety urodzinowe, imieninowe, przeznaczone na Walentynki, na Dzień Matki, Babci i inne tego typu dni. Specjalna oferta obejmuje bukiety na uroczystość ślubu, pogrzebu, chrzcin, oraz bukiety, które nie są przeznaczone na konkretne okazje, ale które maja stanowić swego rodzaju list, posługujący się symbolika kwiatów, aby przekazać ofiarowanej osobie za pomocą kwiatów wyznanie.

Inną drogą, która ma prowadzić do zwrócenia uwagi klientów jest zaproponowanie szeregu produktów dodatkowych, które poczta kwiatowa może dołączyć do bukietu, albo dostarczyć zamiast bukietu. Może to być jakaś biżuteria, albo kosz prezentowy wypełniony smakołykami. Niektóre firmy proponują też pięknie zapakowane kosmetyki, bombonierki, albo inne drobne upominki, którymi można zaskoczyć obdarowana osobę. Nawet jeśli jakiegoś produktu, który chcesz podarować nie ma w stałej ofercie kwiaciarni, możesz poprosić o niego w ramach zamówienia specjalnego, a manager kwiaciarni zrobi wszystko, aby spełnić twoje życzenie i zrealizować zamówienie.

Dla osiągnięcia maksymalnego zadowolenia klientów ważny jest każdy, nawet najdrobniejszy szczegół. Jeśli sobie tego życzysz, możesz poprosić o śpiewającego lub deklamującego wiersze kuriera poczty kwiatowej. Będzie on ubrany w smoking i wręczając kwiaty odśpiewa wybrana przez ciebie i dostosowana do okoliczności pieśń.

Takie i inne pomysły ściągają na strony internetowe sklepów coraz to nowych klientów. Jeśli więc chcesz czegoś niezwykłego, nie kupuj w pierwszej spotkanej kwiaciarni, ale przejrzyj ofertę kilku firm – zapewne znajdziesz coś, co cię zaskoczy.

This entry was posted in kwiaciarnie internetowe and tagged , , . Bookmark the permalink. Follow any comments here with the RSS feed for this post. Both comments and trackbacks are currently closed.

Comments are closed.